Uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w zajęciach w ramach Światowego Dnia Ziemi. Był to dzień pełen zaangażowania, ciekawych rozmów i twórczych działań, które przypominały dzieciom, jak ważna jest troska o naszą planetę.
W klasach odbyły się rozmowy na temat codziennych sposobów dbania o Ziemię. Uczniowie chętnie dzielili się swoją wiedzą, doświadczeniami i pomysłami – a ich świadomość ekologiczna była naprawdę imponująca. Na zakończenie dzieci wykonały wyjątkowe prace plastyczne, które pokazały, że dbanie o przyrodę może iść w parze z dobrą zabawą i kreatywnością. To były naprawdę pouczające zajęcia.
Uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w zajęciach w ramach Światowego Dnia Ziemi. Był to dzień pełen zaangażowania, ciekawych rozmów i twórczych działań, które przypominały dzieciom, jak ważna jest troska o naszą planetę.
W klasach odbyły się rozmowy na temat codziennych sposobów dbania o Ziemię. Uczniowie chętnie dzielili się swoją wiedzą, doświadczeniami i pomysłami – a ich świadomość ekologiczna była naprawdę imponująca. Na zakończenie dzieci wykonały wyjątkowe prace plastyczne, które pokazały, że dbanie o przyrodę może iść w parze z dobrą zabawą i kreatywnością. To były naprawdę pouczające zajęcia.