Podczas zajęć plastycznych uczniowie klasy 3b stworzyli piękne drzewka wiosenne, wykorzystując różnorodne techniki i materiały.
Dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością, a praca w grupach stanowiła doskonałą okazję do nauki komunikacji i pracy zespołowej. Każde drzewo było wyjątkowe i pełne ciepłych barw. Zajęcia wprowadziły wszystkich w radosny, wiosenny nastrój.
Podczas zajęć plastycznych uczniowie klasy 3b stworzyli piękne drzewka wiosenne, wykorzystując różnorodne techniki i materiały.
Dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością, a praca w grupach stanowiła doskonałą okazję do nauki komunikacji i pracy zespołowej. Każde drzewo było wyjątkowe i pełne ciepłych barw. Zajęcia wprowadziły wszystkich w radosny, wiosenny nastrój.