W dniach 13-17 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień Zdrowia. Akcja miała na celu popularyzację zdrowego i aktywnego stylu życia oraz promowanie postaw wolnych od nałogów. Uczniowie chętnie angażowali się w różnorodne działania prozdrowotne. Tydzień rozpoczęliśmy od kreatywnych działań klasy II b, która stworzyła kolorowe piramidy zdrowego żywienia. Środa była pełna sportowych emocji. Odbyły się w tym dniu dwa wydarzenia: VI Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Szkoły oraz I Festiwal Chodu Sportowego. W klasach ósmych, na lekcjach chemii, rozmawialiśmy o zdrowiu psychicznym oraz uzależnieniach. Dodatkowo uczniowie klasy 8a przygotowali plakaty o tematyce zdrowotnej, które następnie omówili na forum. W czwartek uczniowie klas drugich mieli okazję do integracji, poprawy samopoczucia i rozładowania energii podczas aktywnej przerwy.
Dziękujemy wszystkim za udział i promowanie zdrowych nawyków!
W dniach 13-17 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień Zdrowia. Akcja miała na celu popularyzację zdrowego i aktywnego stylu życia oraz promowanie postaw wolnych od nałogów. Uczniowie chętnie angażowali się w różnorodne działania prozdrowotne. Tydzień rozpoczęliśmy od kreatywnych działań klasy II b, która stworzyła kolorowe piramidy zdrowego żywienia. Środa była pełna sportowych emocji. Odbyły się w tym dniu dwa wydarzenia: VI Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Szkoły oraz I Festiwal Chodu Sportowego. W klasach ósmych, na lekcjach chemii, rozmawialiśmy o zdrowiu psychicznym oraz uzależnieniach. Dodatkowo uczniowie klasy 8a przygotowali plakaty o tematyce zdrowotnej, które następnie omówili na forum. W czwartek uczniowie klas drugich mieli okazję do integracji, poprawy samopoczucia i rozładowania energii podczas aktywnej przerwy.
Dziękujemy wszystkim za udział i promowanie zdrowych nawyków!