8 maja w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu recytatorskiego dla uczniów klas 1–3. Wydarzenie zgromadziło wielu młodych uczestników, którzy z dużym zaangażowaniem prezentowali wybrane utwory poetyckie.
Komisja konkursowa miała trudne zadanie, ponieważ poziom prezentacji był bardzo wysoki. Po burzliwych obradach wyłoniono laureatów oraz przyznano wyróżnienia. Pan dyrektor Waldemar Olszyna wszystkim uczestnikom wręczył pamiątkowe dyplomy i nagrody.
Konkurs był doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych, kształtowania kultury słowa oraz budowania pewności siebie wśród najmłodszych uczniów. Gratulujemy👍
Wyniki konkursu:
Klasy I - I miejsce Wojciech Kacprzak 1b
II miejsce Julia Wojciechowska 1a
III miejsce Bernard Jamrozik 1b
Wyróżnienie - Marcel Bartczak 1a
Wyróżnienie - Dawid Przybyłowski 1b
Klasy II - I miejsce Jeremiasz Wiśniewski 2a
Wyróżnienie - Zofia Wojciechowska 2a
Klasy III - I miejsce Iga Ciesielczyk 3b
II miejsce Anastazja Dudkowska 3a
Wyróżnienie - Franciszek Grygiel 3a
Wyróżnienie - Aleksandra Waszak 3b
Organizatorzy konkursu: Beata Przybył, Magdalena Janiak