21 kwietnia w Pleszewie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w aerobiku sportowym, które zgromadziły aż 25 zespołów w ramach Igrzysk Dzieci, Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady. W zawodach wzięło udział około 400 uczestników, a pleszewska hala sportowa na jeden dzień stała się prawdziwym centrum sportowych emocji.
Naszą szkołę oraz miasto Kalisz z dumą reprezentowała grupa aerobiku sportowego działająca przy naszej szkole „Sporty”.
Zespół zaprezentował się na bardzo wysokim poziomie, rywalizując z najlepszymi drużynami w województwie, i wywalczył wysokie, 6. miejsce – co w tak licznej i silnej konkurencji stanowi duże osiągnięcie.
Ten sukces to efekt intensywnej pracy, wielu godzin treningów oraz systematyczności, zaangażowania i świetnego zgrania całego zespołu.
To jednak nie koniec sportowych wyzwań dla naszej grupy– zawodnicy już intensywnie przygotowują się do kolejnych Mistrzostw Wielkopolski, które odbędą się w czerwcu.
Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy! 💪
21 kwietnia w Pleszewie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w aerobiku sportowym, które zgromadziły aż 25 zespołów w ramach Igrzysk Dzieci, Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady. W zawodach wzięło udział około 400 uczestników, a pleszewska hala sportowa na jeden dzień stała się prawdziwym centrum sportowych emocji.
Naszą szkołę oraz miasto Kalisz z dumą reprezentowała grupa aerobiku sportowego działająca przy naszej szkole „Sporty”.
Zespół zaprezentował się na bardzo wysokim poziomie, rywalizując z najlepszymi drużynami w województwie, i wywalczył wysokie, 6. miejsce – co w tak licznej i silnej konkurencji stanowi duże osiągnięcie.
Ten sukces to efekt intensywnej pracy, wielu godzin treningów oraz systematyczności, zaangażowania i świetnego zgrania całego zespołu.
To jednak nie koniec sportowych wyzwań dla naszej grupy– zawodnicy już intensywnie przygotowują się do kolejnych Mistrzostw Wielkopolski, które odbędą się w czerwcu.
Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy! 💪