Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kaliszu
im. Bohaterów Westerplatte
Wielka Liga Czytelników
Mamy Mistrza i I Wicemistrza w VII Ogólnopolskim Konkursie Wielkiej Ligi Czytelników, którego celem było kształtowanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci i młodzieży.
Drodzy Ósmoklasiści!
Wycieczka do Kopalni Soli "Kłodawa"
W ostatnim czasie klasy: 4a, 4b oraz 4c wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Kopalni Soli "Kłodawa".
Finał VII Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników
9 maja w bibliotece odbył się finał VII Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników.
Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 1-3.
W dniu 9 maja 2024 roku odbyło się wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom Szkolnego Konkursu Recytatorskiego dla klas 1-3.
XXXI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski im. Marii Konopnickiej
7 maja w Szkole Podstawowej nr 10 w Kaliszu odbył się XXXI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski im. Marii Konopnickiej.
Rocznice majowe
Dnia 29 kwietnia 2024 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rocznic majowych.
Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym
26 kwietnia odbył się Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - etap powiatowy dla m. Kalisza, wzięło w nim udział 15 drużyn, które rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych.
Rekrutacja do klasy pierwszej dla dzieci spoza obwodu szkoły
Rodzice, którzy chcą wybrać szkołę inną niż ich szkoła obwodowa powinni w terminie od 6 maja od godziny 8:00 do 10 maja 2024 r. złożyć wniosek o przyjęcie do tej szkoły.
Liga Lekkoatletyczna klas 7-8
Za nami pierwsza wiosenna Liga Lekkoatletyczna. Jako pierwsi w bloki startowe stanęli najstarsi, już niedługo niektórzy z nich będą naszymi absolwentami...
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „W kręgu poezji dziecięcej”
24 kwietnia 2024 roku odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „W kręgu poezji dziecięcej” w Szkole Podstawowej nr 7 w Kaliszu.
Zielona szkoła w Mrówkach
W dniach 22-24.04, klasy 6a i 8a brały udział w Zielonej Szkole organizowanej przez firmę Sun Sport.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 im. Bohaterów Westerplatte,
ul. Serbinowska 22a, 62-800 Kalisz, tel. 62 764 68 93, kom. 451 563 178, e-mail: sp8@um.kalisz.pl