Światowy Dzień Ziemi to największe święto naszej planety. Obchodzone jest co roku 22 kwietnia. Ma ono na celu promowanie postaw proekologicznych oraz uświadamianie, jak wielki wpływ na kondycję i przyszłość Ziemi ma każdy człowiek. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się 22 kwietnia 1970 roku. Hasłem tegorocznym jest “Nasza moc! Nasza planeta!”. Uczniowie w świetlicy poznali największe zagrożenia dla planety, wykonali prace plastyczne oraz posprzątali teren obok świetlicy.
Światowy Dzień Ziemi to największe święto naszej planety. Obchodzone jest co roku 22 kwietnia. Ma ono na celu promowanie postaw proekologicznych oraz uświadamianie, jak wielki wpływ na kondycję i przyszłość Ziemi ma każdy człowiek. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się 22 kwietnia 1970 roku. Hasłem tegorocznym jest “Nasza moc! Nasza planeta!”. Uczniowie w świetlicy poznali największe zagrożenia dla planety, wykonali prace plastyczne oraz posprzątali teren obok świetlicy.