W minioną sobotę, 11 kwietnia, przedstawiciele szkolnego pocztu sztandarowego wzięli udział w miejskich obchodach 86. rocznicy Zbrodni Katyńskiej.
Tuż przed wiosenną przerwą świąteczną uczniowie klasy 6b odwiedzili Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej.
Dnia 1 kwietnia w klasie 3a odbył się „Zajączek”. Prezenty na tę okazję przygotowali rodzice.
Miło nam poinformować, że odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom szkolnego konkursu „Bezpieczny Internet”.
W dniu 31.03.2026r klasa 8c świętowała Dzień Kobiet w LaserTag.
Wręczenie nagród i dyplomów Laureatom Szkolnego Dnia Łamigłówki oraz konkursu matematycznego - "Zabawa z Tangramami".
Uczniowie klas II wzięli udział w kolejnych zajęciach programu profilaktycznego „Nie pal przy mnie, proszę”, podczas których omawiali temat: „Co i dlaczego szkodzi zdrowiu”.
Dnia 27 marca uczniowie klas 4a i 5a uczestniczyli w wycieczce klasowej do Biskupina.
Z dumą ogłaszamy, że nasza reprezentacja chłopców zajęła 2. miejsce w mistrzostwach koszykówki w ramach Igrzysk Dzieci!
Konkurs „Ozdoby wielkanocne” dla uczniów klas 1–3 został zorganizowany w marcu 2026 roku w naszej szkole.
26 marca z okazji pierwszego dnia wiosny uczniowie klasy 3a wraz z wychowawczynią Magdaleną Janiak udali się do kina Helios na bajkę „Hopnięci”.
Kolejne działanie w ramach innowacji pedagogicznej „Starszy brat – młodsza siostra – razem idziemy i poznajemy świat” już za nami.